Dvynių zodiakas ir birželio mėnesio apyrankė

Jei gimėte po dvynių zodiako ženklu, tai reiškia, kad…artėja jūsų gimtadienis! Šį mėnesį pristatome specialiai jums sukurtą apyrankę iš jums tinkančių akmenėlių.


Dvyniai –jūs esate iškalbingi, komunikabilūs, drąsūs ir viskam atvyri. Jūs turite puikų humoro jausmą, bene geriausiai iš visų ženklų toleruojate kritiką, puikiai pagaunate ironiją.

Šios savybės lemia, kad Dvyniai nuolat tampa kompanijos siela, jie lengvai bendrauja, paperka aplinkinius savo vidiniu žavesiu.

Dvyniai turi puikų stiliaus jausmą ir pilną spintą madingų rūbų! Papuošalus dažniausiai renkasi subtilius, tačiau mėgsta ryškesnes spalvas, nebijo derinti.

Ši mėnesį jums išrinkome citriną. Šis akmuo visiškas pozityvumo įsikūnijimas, o ir geltona spalva, juk – laimės simbolis. Gimėte gegužės 22d. – birželio 21d. todėl su citrino pagalba norime jus papuošti pozityvia, šilta energija.

 

Suteikia energijos, valios jėgos, optimizmo bei savidisciplinos. Padeda nugalėti nesaugumo jausmą, depresiją, baimes, ypač baimes dėl pinigų. Citrinas palengvina kūrybinių sprendimų priėmimą, taip pat daro žmones mažiau jautrius kritikai. Stiprina pasitikėjimą savimi ir gyvenimo džiaugsmą, aktyvumą ir ekstravertiškumą, skatina ieškoti naujų patyrimų ir kartu lengvai bei greitai tai perdirbti. Pakelia nuotaiką, skatina optimizmą ir lengvumą, padeda lengviau reikšti mintis, skatina protinę ir psichinę veiklą. Tinka depresyviems žmonėms, kurie nerealizuoja saves. Taip pat citrinas padeda keliautojams, daug bendraujantiems žmonėms.

Neša sėkmę tiems, kas užsidirba duoną savo rankomis: amatininkams, juvelyrams, taip pat padeda verslininkams plėtoti verslą. Tai yra turto ir gausos akmuo, taip pat skatinantis ir dosnumą.

 

 

Rašykite komentaruose kokią tiksliai dieną esate gimę ir parašysime jums pagrindinę tą dieną gimusio žmogaus savybę arba dovaną ir tinkantį mineralą, kuris padeda tą savybę / dovaną sustiprinti (galioja visiems zodiakams). 

 


 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop