Jaučio zodiako ženklo ir gegužės mėnesio apyrankė

Jei gimėte po Jaučio zodiako ženklu, tai reiškia, kad…Artėja jūsų gimtadienis! Šį mėnesį pristatome specialiai Jums sukurtą apyrankę iš jums tinkančių akmenėlių.

 

Jautis – labai nuoseklus, dažniausiai turintis stiprų ir aiškų tikslą ir atkakliai jo siekia. Tvirto, beveik neperkalbamo charakterio, tačiau labai nuoširdus.
Jautis vertina saugumą ir komfortą, todėl labiausiai pasitiki klasikiniu stiliumi,  renkasi labiau kokybiškus daiktus. Daug dėmesio skiria įvairiems papuošalams ir aksesuarams, taip išsiskirdami savo stiliumi.
Šį mėnesį sukūrėme apyrankę iš agato, hematito akmens, o pagrindinis akcentas – Jaučio zodiako ženklas.

 

Šį agatą pasirinkome, nes jis unikalus savo margumu ir raštu. Nėra vienodų akmenėlių, visi skirtingi, kaip ir mes žmonės. Todėl kiekviena apyrankė – ypatinga ir vienetinė.

 

Agatas – stiprus apsaugos ir sekmės akmuo, jau nuo senovės naudojamas kaip talismanas ar amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų, bei neigiamų išorės reiškinių ir pavojų. Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Agatai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.
Hematitas – stiprių, atkaklių, sugebančių nugalėti visas kliūtis žmonių akmuo. Suteikia jėgos ir ištvermingumo.

2 Replies on Jaučio zodiako ženklo ir gegužės mėnesio apyrankė

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop