Noriu padovanoti Jai…Karikartel

Sulaukiame daug Jūsų laiškų su prašymais rekomenduoti dovaną draugei gimtadienio proga, merginai, draugystės metinių progą ar t.t.
Nusprendėme sukurti įrašą apie šiuo metu populiariausią arba naujausią mūsų asortimentą ir tikimės, kad šis dovanų gidas Jums padės išrinkti tobulą dovaną artimam žmogui!

Reikšminga dovana nešanti sėkmę

Elixeu kolekcija nuostabi tuo, kad ji pagaminta iš sidabro detalių ir kiekviena apyrankė - vienetinė.

Taip dovana taps tikrai unikali, o tinkamai prižiūrimos sidabro detalės leis apyrankę nešioti nuolatos ir nesukti galvos dėl detalių, kurios gali pakeisti spalvą.
Kadangi apyrankes papuošėme talismanais, kurie neša sėkmę, kiekvienam papuošalui galima suteikti reikšmę ar pridėti papildomą pakabuką su norimu graviravimu.

Jei išsirinkote vieną iš šios kolekcijos apyrankių ir sugalvojote raštelį, būtinai pridėsime papildomą atvirutę su jūsų žinute.

Talismanai - tai viena populiariausių dovanų bet kuriai progai.

Draugystės apyrankės, dovanėlės vestuvių ar mergvakario svečiams, porų apyrankės ar tiesiog apyrankė artimam draugui (nes ne visada reikia ieškoti progos, kad ką nors nudžiugintum♡ )...arba sau!
Tinka nešioti prie bet ko - rinkitės iš nemažo pačių talismanų ir virvelių spalvų pasirinkimo ir ši apyrankė bus neatsiejama riešo kompanionė!

Viena populiariausių mūsų paslaugų - individualus graviravimas.

Turime nemažą įvairių papuošalų ir pakabukų, ant kurių graviruojame, pasirinkimą. Kaip ir kiekvienas papuošalas pagaminamas mūsų studijoje, taip ir pakabukai graviruojami ranka, kad kiekviena žinutė būtų dar šiltesnė.
Todėl sugalvokite bet kokį užrašą ir mes jį išgraviruosime!

Užkietėjusioms minimalistėms

Mix & Match

Naujausia mūsų kolekcija, kurią būtina derinti ir maišyti, taip antrandant savo tobulą derinį.

Dovana antrąjai pusei ir Tau

Sako, kad mažos smulkmenos - stiprina draugystę.

Raskite patinkantį apyrankės modelį sau ir savo antrąjai pusei. Galite rinktis iš mūsų siūlomų graviravimų arba sugalvoti savo.

Prie jūsų išsirinktos dovanos visuomet galime pridėti papildomą atvirutę su jūsų sveikinimu, tereikia tai paminėti prie užsakymo, komentaruose.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop