Pristatymas

Kaip užsisakyti?

Užsakymai priimami mūsų internetinėje parduotuvėje. Išsirinkite norimas prekes, pasirinkus savybes įkelkite į savo krepšelį.
Savo paskyroje būtinai nurodykite teisingus duomenis: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, kt.
Užsakymus tai pat priimamame el. paštu arba mob. telefonu.

Pristatymas

Po apmokėjimo visi užsakymai išsiunčiami per 1-9d.d. Jei po 5 dienų jūsų užsakymo statusas neatsinaujino – susisiekite su mumis el. paštu.

Siuntos Lietuvoje siunčiamos Lietuvos paštu, registruota siunta. Išsiuntus galime atsiųsti jums siuntos kodą, kuriuo galite sekti savo siuntinį post.lt sistemoje. Įprastai siunta atkeliauja į jūsų paštą per 1-5 d.d.
Siuntos į užsienį siunčiamos Lietuvos paštu, registruota, pirmenybine siunta, išsiuntus galime atsiųsti jums siuntos kodą, kuriuos galėsite sekti siuntą. Siunta įprastai atkeliauja per 4-15d.d.

Siuntas Lietuvoje tai pat siunčiame kurjeriu į namus arba autobusų siuntomis ( atsiimti reikia didžiųjų miestų  stotyse, siuntų skyriuose).

Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Už pašto tarnybų vėlavimą ar siuntinio turinio sugadinimą mes neatsakome. Jūsų siunta bus išsiųsta adresu, kurį nurodysite. Būkite tikri, jog adresas užrašytas teisingai – su pašto kodu, nes už pasimestą siuntą neatsakome.

Užsakymą tai pat galima atsiimti Kaune, K. Donelaičio 81 (antras aukštas).

* Išpardavimo arba nuolaidų metu, prekės išsiuntimas gali užtrukti, visą informaciją suteikiame el. paštu.