Noriu susikomplektuoti savo kalėdinę dovaną – dėžutę | gidas

Šiais metais paruošėme ypatingus ir labai gražius įpakavimus Kalėdų dovanoms! Šiuo trumpu gidu, norėčiau viską paprastai paaiškinti – kaip susidėti šią didelę Karikartel dėžę, kuri tikrai maloniai nustebins ne vieną moterį.

 

Trumpai apie pačią dežutę: joje telpa net 2-8 mažesnės mūsų dėžutės ir ji idealiai sukurta deriniams. Viduje įtiestas specialus mūsų “Magija pripildytos Kalėdos” popierius. Papildomai prie kiekvienos dovanos galite rinktis atvirutę – nemokamai.

Šį dėžutė nuo 70eu ar daugiau nemokama (suma turi būti nemažesnė nei 70eu, be pristatymo išlaidų ar taikomų nuolaidų).  Dėžutę galite užsisakyti, jei suma ir nesiekia 70eu, tik šiuo atveju jos kaina būtų 7eu.

Pasirinkti įpakavimą galite prie kiekvienos prekės atskirai.

 

kaledu dezute

Idėjos

Kaip užpildyti dėžutę

Šį rudenį pristatėme derinių kategoriją, kurioje sluoksniuojame populiariausius derinius. Tokiu būdu jums labai lengva išsirinkti patinkantį derinį. Apžiūrėkite tiek kaklo papuošalus, tiek auskarus!

Sluoksniuosiu pats!

Išsirinkite viską atskirai

Patinkančius papuošalus rinkitės pagal kelis sluoksniavimo būdus. Jei tai kaklo papuošalai – rekomenduoju rinktis skirtingo ilgio arba skirtingos tekstūros. Dalinuosi keliais pvz.

Skirtingo ilgio sluoksniavimas – prie kiekvienos prekės rašome ilgius, tokiu būdu lengvai mėgstamus papuošalus išsirinksime pagal ilgį. Rekomenduoju rinktis trumpą prie pat kaklo 39-40cm, tuomet vidurinis apie 43cm ir trečiasis gali būti pagal pasirinkimą 50cm, 63cm ir pan.

Skirtingos tekstūros – tai gali būti skirtingo dydžio akmenėliai, stambi arba smulki grandinė. Nuotraukoje smulkus hematitas, perlai ir grandinė ir tai vienas populiariausių mūsų derinių.

kaklo papuošalai

auskarai

Būtinai atkreipkite dėmesį į auskarus ir ypač į ear cuff'us

Apyrankės

naujausios apyrankės

Stiliaus konsultacija

nemokamai konsultuojame visais klausimais renkantis papuošalus

Kartais tarp didelio asortimento pasimetame ir nežinome koks papuošalas atspindės žmogų, apie kurį galvojame. Tokiu atveju į pagalbą skubame mes! Apsitarsime ir pasiūlysime geriausią individualų derinį.

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas