Prasminga dovana neprivalo kainuoti daug! Dovanų idėjos nuo €9,99

PRASMINGA DOVANA NEPRIVALO KAINUOTI DAUG! Norite nustebinti kitą žmogų miela smulkmena, bet nenorite išleisti didelės sumos? Puodelį su žvake jau teko dovanoti pernai? Paruošėme paprastai nepaprastą pasiūlymą, padėsiantį sutaupyti ir  pradžiuginti sentimentalia dovana. 

Mažoje  karikartel dovanos dėžutėje slypi didelė šiluma ir meilė. 

Siūlome Jums pasirinkimą tarp minimalistinių kaklo papuošalų ir išskirtinos tekstūros  apyrankių. Pasižvalgykite ir išsirinkite sau mieliausią.

kaledos karikartel

Minimalistiniai papuošalai sukuria jausmą, jog greitame ir dideliame pasaulyje mažiausi dalykai ir detalės suteikia didžiausias prasmes.  Juk apie tai ir yra Kalėdos – galimybę akimirkai pamiršti greitą gyvenimo tempą ir pastebėti tai, kas  svarbiausia ir gražiausia!

Šis minimalistinis kaklo papuošalas skirtas  žmogui, kuris pastebi stebuklus mažuose dalykuose. 

17,99

Dažna moteris turi papuošalą, kuris yra tarsi jos talismanas, bei kuris keliauja drauge visuose gyvenimo įvykiuose. Šis kaklo papuošalas su “Greek coin” medalionu gali tapti ypatingu sentimentu merginai, kuriai norisi prie visko derančio papuošalo. 

 

19,99

Mažas, bet labai galingas – ear cuff’as. Suteiks jūsų įvaizdžui įdomumo, masyvumo.

Šie papuošalai nuo 9,99

Daugiau auskarų rasite žemiau


Kartaisprie minimalizmo mums norisi šiek tiek spalvų. Kai skubame ir laikrodyje vis tikrinam kiek valandų, šalia turi būti kas nors, kas atkreips mūsų dėmesį. Šių spalvotų akių apyrankė ne tik nuteiks teigiamai, bet ir primins vasarą.

9,99

daugiau idėjų

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas