fbpx

Keitimas / grąžinimas

Home / Keitimas / grąžinimas
  • Prekių trūkumai šalinami, prekės keičiamos, grąžinamos per 14d., vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis , patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija, toliau – Mažmeninės prekybos taisyklėmis), bei Civilinio kodekso nuostatomis.
  • Negrąžinami individualiai pagal specialius vartotojo nurodymus pagaminti gaminiai. 
  • Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus, apie tai turi informuoti prekes atvežusį kurjerį ar pašto darbuotoja. Siuntos pristatymo dokumente pažymėti jog siunta buvo pažeista ir kartu su kurjeriu ar pašto darbuotoju užpildyti pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą. Taip pat patikrinkite pakuotės viduje esančias prekes ir jei jos pažeistos  užfiksuoti nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai. Pirkėjui nepatikrinus pakuotės (asortimento) ir kurjerio/pašto pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nenurodžius šių trūkumų, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista.
  • Pirkėjas pastebėjęs pristatytų prekių komplektiškumo (asortimento), kiekio neatitikimus apie tai per 7 d.d turi informuoti pardavėją (ar tinka jog per tiek dienų ar turi būti kitas terminas)? Nenurodžius šių trūkumų per numatytą terminą, siunta yra laikoma pristatyta tinkama.
  • Dėl keitimo ar grąžinimo – būtina susisiekti iš anksto, užpildyti keitimui ar grąžinimui reikalingą formą 
Shop
Paieška
0 Wishlist