Labas visiems!

Nepaprastai malonu, kad užsukote į šį puslapį pasidomėti mūmis! Karikartel istorija nėra neįtikėtina, negirdėta ar apipinta paslaptimis, priešingai – ji paprasta, bet labai nuoširdi.

Taigi pradėkime nuo pradžių. Karikartel pradėjo vykdyti savo veiklą dar 2015 metų pradžioje. Atvirai – niekada nesitikėjau, kad atsitiktinai sugalvotas pavadinimas, ir keletas akmenėlių išaugs į mano svajonių darbą.Pradėjau kurti tiesiog sau. Labai trūko papuošalų, kuriuos norėtųsi nešioti, nes visados mano aprangos akcentas būdavo ir yra  papuošalai. Viskas taip ir prasidėjo, keletas akmenėlių senoje dėžutėje, keli ritinėliai virvelių ir per kelis metus tai išaugo į nesuskaičiuojamą jų galybę. Kuomet su savo kūryba nebetilpome namuose – tada atsirado pirmieji Karikartel namai. Dabar džiaugiamės jog savo pirkėjus galime pakviesti apsilankyti mūsų studijoje, taip galėdami pabendrauti ir pažinti savo klientus dar artimiau.

Dabar nelengva be plačios šypsenos žiūrėti į pirmuosius maketus, nuotraukas, o svarbiausia papuošalus, kuriuos pristačiau viešai, tačiau džiaugiuosi, nes būtent jie atvedė mus čia, kur šiuo metu esame!

Labai mėgstu ekspirementuoti, mano mintyse nuolatos sukasi naujos idėjos, kurias stengiuosi įgyvendinti. Mano aistra šiam darbui –  Karikartel yra – beribė.. Visados buvau estetikos ir minimalizmo gerbėja tad per šiuos kelis metus ne tik šį prekinį ženklą vedžiau šią linkme, bet ir kartu keliavau pati.

Švenčiu visas mažas ir didesnes pergales,  ar tai būtų pirmasis logotipas, internetinis puslapis, pirmoji studija ar nauja kolekcija –  visos pergalės svarbios ir savaip ypatingos.
Kita pusė, be kurios neįsivaizduoju savo darbo ir esu labai dėkinga – tai Karikartel šeima. Vienus nuolatos matote mūsų nuotraukose, kiti prisideda paslapčia ..ir mielieji, niekada nenustosiu Jums dėkoti – ačiūū!

Dar vienas didelis AČIŪ mūsų visiems esamiems ir būsimiems klientams – tik Jūsų dėka galime kurti ir tobulėti. Jūsų įvertinimas yra pats svarbiausias, atsidėkodami norime suteikti jums dar daugiau nuostabių akimirkų su Karikartel!

Aistė
Karikartel įkūrėja

1 Reply on Apie mus

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas