My goals: Kai planavimas tampa malonumu! Parsisiųskite nemokamai.

Pamirštu, nepadarau laiku, nespėju… Ką nors primena? Kažkaip visi tie “app’sai” ne man, mėgstu planuoti darbus, įvykius savo užrašų knygutėje arba kalendoriuje. Jei ir Tau geriausias planas rašytas ranka – labas, malonu susipažinti!

Tokį panašų kalendorių naudoju jau labai senai, žinoma jis atrodė paprasčiau. Atspausdintas Microsoft word lapas su linijomis, ir tai bene labiausiai pasiteisinantis būdas tinkamai suplanuoti darbus.

 

Beveik visa komunikaciją ir įvairiausi darbai susiję su Karikartel lieka nulieti ranka baltame popieriuje. Sekmadienį užrašius savaitės svarbiausius darbus ir pirmadienį pradėjus dirbti, jaučiuosi super produktyvi ir tikrai nuveikiu daug daugiau.

Sukūriau šį kalendoriu ir Tau. Jis paprastas, veiksmingas ir nemokamas. Tereikia atsispausdinti lapus ir pradėti veikti!

 

Pirmasis lapas – bendras mėnesio planas, tam, kad pažymėtum svarbiausius darbus, susitikimus,  ir t.t. Antrasis – planuojame savaitę į priekį, detaliau aprašome smulkius darbelius. Trečiasis – nepamirškime ir laiko po darbo ,  pvz – pažymėkite dienas, kai mokotės naujos kalbos, sportuojate ar sveikai maitinamės. Laikas skrieja žaibiškai, o mėnesio gale galėsite įvertinti savo produktyvumą ir save palepinti arba kaip tik susigriebti kitą mėnesį.

Jei šis kalendorius buvo naudingas, būtinai pasidalink nuotrauka savo soc. tinkluose žymint #karikartel, #karikartelmygoals arba atsiųsk nuotrauką tiesiog mums!

 

 

Gero planavimo!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas