Dalia ir jos Super Mama | Mamos dienos interviu

Artėja viena iš mieliausių metų švenčių, kai visas Mamas norime nustebinti ir palepinti. Karikartel labai myli šią šventę ir kiekvienais metais paruošia specialias dovanėles, kad galėtume prisidėti prie jūsų staigmenų!
Dalia  jau pasirūpino staigmena Mamai ir kartu pasidalino mieliausiais prisiminimais!

1. Ko viena is kitos galėtumėte pasimokyti?
Dalia: Galėčiau pasimokyti kaip būti pačia geriausia mama! Kadangi mes esam 4 dukros šeimoje, tai su mumis tikrai nelengva.. ji sugeba suspėti visur, ir susitvarkyti, ir pagaminti, ir dirbti, ir dar atvežti mūsų pamirštas pamokas ar kedus į treniruotes.. ji yra tikrai Super Mama! Nuo pat vaikystės mums sakydavo, kad mes pačios geriausios, gražiausios, kad mes galim padaryti viską, dėl to tikriausiai dabar esam pasitikinčios savimi ir nebijančios jokių iššūkių!
Mama: galėčiau pasimokyti iš savo dukros ryžto, užsispyrimo siekti savo tikslų. Pasitikėjimo savimi, laisvumo rengtis kaip nori, mados ir stiliaus pojūčio. Taip pat ramiau reaguoti į įvairias situacijas ir į viską žiūrėti paprasčiau bei su šypsena!

2. Linksmiausia vaikystės akimirka?
Dalia: Abiems sunku išskirti linksmiausią vaikystės akimirką, kadangi kiek pamenu visą laik daug juokdavomės ir džiaugdavomės viskuo. Bet viena abi labai gerai prisiminam, kai mama mokė pasidaryti svarstykles. Ji dažnai praleisdavo savo vasaras Baltarusijoje, o ten ko tik neprisigalvodavo. Mus išmokė pasidaryti svarstykles, kai ant akmens uždedi lentą, o kitus akmenis pasidedi kaip svarelius. Tai vasarą turguj prispirkdavom vaisių ir jau namie būdavom pardavėjos, kadangi kvietėm visą šeimyną pirkti iš mūsų pasvertų vaisių, o už juos atsiskaityti turėjo ne pinigais.. o nuo medžiu nuskintais lapais! Pamenu kokios mes buvome laimingos, o tėvai ir diedukai juokdavosi kaip mes dar gražą iš tų lapų jiems duodam..

 

Ka Tau reiškia žodis Mama?
Dalia: Mama, tai žmogus su milžiniška širdimi, tai žmogus kuris visada tave mylės, bus šalia, kuris visada patars, palaikys. Mamai aš visada skambinu jei yra blogai, nes ji visada atranda tuos žodžius, kurie man padeda pasijausti geriau. Ji visais sunkiausiai mano gyvenimo momentais pergyvendavo labiau nei aš, tai vien dėl jos norėdavau būti stipresnė! Mama, man yra viskas!

 

4. Kaip Dalią vadindavote vaikystėje?
Mama: Dalyte arba Pumpuškiuku!

 

 

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas