Nes velnias slypi detalėse! Svarbiausi vasaros papuošalai.

Mūsų širdis šią vasarą užkariauja minimalistiniai papuošalai – lengvi ir stilingi, traukiantys akį, o svarbiausia puikiai derantys prie visko ir visada.
Visiškai paprastą rūbų derinį užtenka papuošti keliais charakteringais kaklo pakabukais ar apyrankėmis ir turime TĄ tobulą derinį, kurį pastebės kiekvieno akis.

Kartais, kai norisi sukurti tą “apsirengiau, kas papuola po ranka” įvaizdį užtrunkame kone ilgiau, nei ruošiantis į kokią nors šventę, bet juk čia ir yra pats smagumas.  Ir neveltui sakoma, kad velnias slypi detalėse!

Šią vasarą turime nemažai naujų pakabukų, kurie galėtų prisidėti prie jūsų jau turimos kolekcijos ar ją papildyti!

dalia belickaite papuosalai

Mūsų ambasadorė Dalia Belickaitė savo kaklą papuošus trimis skirtingo ilgio pakabukais – toks derinys suteikia išbaigtumo ir atrodo išties puikiai. Žemiau, paspaudus ant kiekvienos nuotraukos, rasite nuorodas.

choker, trumpas kaklo papuosalas

Įvairios apyrankės tai pat užima svarbią vietą. Šio pavasario  “180°” laipsnių kolekcijoje savo tvirtas favoritų pozicijas išlaiko upinai perlai. Juos derinome su itin smulkiu hematitu, tam, kad jis dar labiau atskleistų šių laukinių perlų grožį.

Ir tikriausiai jau žinote, kad vienodų perlų nebūna!

Kolekciją rasite paspaudus ant nuotraukos žemiau.

upiniu perlu apyrankes

Ši kolekcija nepaprastai gražiai dera su mūsų viena iš populiariausių TÒU – VELÒU kolekcijų.

Tai pat rekomenduojame šias riešo kompaniones:

Ir vasaros ambasadorės – kriauklės!

Axelle šios vasaros gale švenčia savo pirmąjį gimtadienį! Metai buvo nuostabūs, o jūsų riešą ar kaklą papuošė begalės kriauklyčių.

Kaip visada, labai laukiame jūsų derinių nuotraukų, nepamirškite mūsų žymėti #karikartel arba @karikartel, tai pat #axellejewels.

AČIŪ ir iki kitų kartų!

Aistė

1 Reply on Nes velnias slypi detalėse! Svarbiausi vasaros papuošalai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop