Kaip prižiūrėti papuošalus, kad jie ilgiau išliktų gražūs | Karikartel patarimai

Kiekvienas papuošalas, kad išliktų gražus ar neprarastų spalvos, reikalauja šiek tiek rūpesčio.
Pasidalinsiu savo patarimais, kuriais stengiuosi vadovautis kasdien.

  1. Nesvarbu koks tai papuošalas – kaklo pakabukas ar apyrankė, prieš išeinant iš namų juo/jais pasipuošiu tik einant pro duris.
Kodėl? Dažniausiai prieš išeinant, rankas pasitepame kremu, pasikvepiname ir pan., visų šių procesų reikėtų vengti. Papuošalai nemėgsta jokios chemijos.
Manau nereikia paminėti, kad namų ruošos darbams, pramogoms baseine ar kt. papuošalų tai pat nereikėtų dėvėti.
Grįžusi namo, pirmas dalykas (dažniausiai, nes kartais ir aš aptingstu), kurį padarau – papuošalus nusiimu ir padedu į jiems skirtą vietą.
  1. Kitas svarbus dalykas – vieta, kurioje laikome papuošalus. Geriausia juos laikyti tamsioje ir sausoje vietoje (ypač tuos, kurių nenešiojame kasdien). Pvz dėžutėje, maišelyje ir pan. Mūsų kurtus papuošalus siūlau tai pat laikyti orginalioje dėžutėje ar medvilniniame maišelyje.
    Šviesoje laikomi papuošalai gali tamsėti / oksiduotis. Noriu paminėti, kad sidabro gaminiai tai pat tamsėja. Daugelis net nežino, kad sidabro papuošalai tai pat gali apsinešti nuo įvairių kremų, prakaito, o palikus drėgnoje patalpoje jie gan greitai juoduoja ir kad jiems tai pat būtina priežiūra.
    Todėl nesvarbu papuošalas pagamintas iš paprastų detalių, paauksuotų ar sidabro, geriausia juos laikyti sausai ir kuo tamsesnėje vietoje.
  2. Dažnai nešiojamos papuošalus mėgstu laikyti vienoje vietoje, mano atveju spintoje, vienoje iš lentynų (tai pat tamsoje). Turiu keletą didesnių dėžučių, vienoje iš jų laikau visus savo laikrodžius, kitoje visas apyrankes, o pakabukus kabinu (kad nesusipainiotų vienas su kitu). Tokia tvarka neleidžia visų papuošalų išmėtyti po namus, taip juos saugant nuo nusidėvėjimo, bet ir matant visus papuošalus vienoje vietoje, lengviau sudėti norimą tos dienos derinį (sutaupant ir laiko).

Visi išvardinti patarimai daugumai tikriausiai nėra naujiena, tačiau visame paprastume ir slypi visa paslaptis, kaip išlaikyti papuošalus gražius.

Pasidalinkite ir jūs – kaip ir kur laikote papuošalus? Stengiatės tvarkingai ar visgi kur papuola? 😀

Kitą savaitę jūsų laukia įrašas, kaip atgaivinti papuošalus namų sąlygomis, tai pat pasidalinsiu savo mėgstamiausiais būdais.

Iki greito!

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop