AVRAM | Trumpai apie naują kolekciją


KARTAIS TAIP GERA SUGRĮŽTI, NUO KO PRADĖJOME! VASARĄ, RUDENĮTURĖJOME ĮVAIRIAUSIŲ NAUJIENŲ, TAČIAU TAIP PASIILGOME TIESIOG PAPRASTŲ APYRANKIŲ IŠ AKMENĖLIŲ.
NA, NE VISOS APYRANKĖS PAS MUS PAPRASTOS, STENGIAMĖS, KAD BŪTŲ IŠSKIRTINĖS, BET TIKRIAUSIAI SUPRANTATE APIE KĄ AŠ ČIA ŠNEKU. 😀

PER 5-IŲ METŲ LAIKOTAROPĮ KEITĖSI DAUG DALYKŲ, VIENAS LABIAUSIAI PAKITUSIŲ – MANO STILIUS IR ESTETIKA. VISI PAPUOŠALAI VIS DAR GIMSTA PIRMIAUSIA MANO MINTYSE, TUOMET YRA RANKOMIS SURENKAMI Į KAŽKĄ APČIUOPIAMĄ, TUOMET PRISTATOMA JUMS.
TAI PAT STENGIAUSI, KAD NAUJA KOLEKCIJA BŪTŲ KAŽKUO KITOKIA, NEI JAU BUVUSIOS.

PASIRINKAU POPULIARIAUSIUS, GRAŽIAUSIUS AKMENĖLIUS, IKI ŠIOL NENAUDOTUS UŽSEGIMUS, APYRANKĖS MASYVUMĄ TAI PAT PAKOREGAVAU, NUO ŠIOL JOS – KETURGUBOS!  

ĮMAIŠIAU ŠIEK TIEK MAGIJOS IR VISOS ŠIOS KOLEKCIJOS APYRANKĖS GALI BŪTI NEŠIOJAMOS ANT KAKLO.

MASYVUS IR JŪSŲ PAMĖGTAS (IŠ KITŲ KOLEKCIJŲ)GREEK COINPAKABUKAS, MEDALIONAS SU MŪSŲ LOGO IR ŽAISMINGUMO SUTEIKIANTIS KUTUKAS – PAGRINDINIAI AKCENTAI, KURIE SUSIPINA Į AVRAMVISUMĄ.  

KITAS DALYKAS – DAŽNAI VISI STEBISI NEĮPRASTAIS, KARTAIS KEISTAIS KOLEKCIJŲ PAVADINIMAIS. KLAUSIA – IŠ KUR, KAIP KAS?O MANO ATSAKYMAS DAŽNIAUSIAI LAAABAI NUOBODUS, NES KAI NUOLATOS GALVOJU APIE NAUJĄ KOLEKCIJĄ, JOS DETALES, MAN Į GALVĄ ŠAUNA KAŽKOKS PAVADINIMAS, KARTAIS JIS TURI AIŠKIĄ PRASMĘ, KARTAIS TAI TIESIOG GRAŽUS SKAMBESYS.

AVRAM TIKRIAUSIAI TAS PASKUTINIS VARIANTAS, GRAŽUS IR TRUMPAS SKAMBESYS, TOKIOMS GAN MASYVIOMS IR PUOŠNIOMS APYRANKĖMS. ŠIEK TIEK CHARAKTERIO, ELEGANCIJOS… MAN PATIKO, TIKIUOSI PATIKS IR JUMS. 

Kolekcija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop