fbpx

3-ioji Bazinė dėžė: auksas | Ilgaamžiai, mėgstamiausi papuošalai vienoje vietoje!

:sparkles:

Karikartel grįžta su taip ilgai lauktomis naujienomis! Paskutinius mėnesius dirbu ne tik prie naujosios kolekcijos, mamos dienos pasiūlymų, bet ir prie JAU TREČIOSIOS (!) bazinės papuošalų dėžutės! 

Pasistengiau, kad visi papuošalai  šioje dėžutėje (išskyrus žiedą) būtų dengti 1,5 mikrono, kuris paverčia juos ilgaamžiais ir neprarandančiais savo idealios išvaizdos bei blizgumo net keletą metų! 

O šį pasiūlymą sudaro aukso spalvos bestseller’iai ir VISI mano labiausiai nešiojami papuošalai:
baziniai papuosalai
Trys kaklo papuošalai – Jūsų ištikima fovoritė gyvatėlės grandinėlė, itin stambi, masyvi grandinė ir Valentino dienos papuošalas, kurį įsitraukėme į asortimentą po itin gero Jūsų įvertinimo! Paskutinysis papuošalas, dėl savo lygaus paviršiaus, idealiai tinka minimalistiniams graviravimams – raidei, inicialams, skaičiams;

Dvi poros auskarų – idealaus dydžio klasikiniai hoops auskarai ir mano visiškai įsimylėti, itin smulkūs hoops auskarai su baltais cirkoniais. 

Žiedas – minimalistinis, reguliuojamo dydžio žiedas su cirkoniais. Tiesa, šis žiedas yra pagamintas iš vario ir yra dengtas auksu. Visiškai idealiai prisitaikys prie kiekvienos, nes žiedą galite reguliuoti atsižvelgiant į tai ant kurio piršto norėsite nešioti šį aksesuarą.
baziniai papuosalai
Kurdama šią dėžutę ir poruodama papuošalus, galvojau apie ją kaip apie tikrą investiciją, kurios dėka galėsite sukurti labai skirtingus, bet modernius derinius.Visi papuošalai derės tarpusavyje ir džiugins kokybe, net nešiojant kasdien.

Taip pat, perkant visus papuošalus – sutaupote, nes šios bazinės dėžės reali kaina yra 215eur o jos pardavimo kaina yra 160 eur.

Tad nepraleiskite savo progos įsigyti Karikartel papuošalus labai palankia kaina.

Dėžučių kiekis ribotas.

ĮSIGYTI NAUJĄ BAZINIŲ PAPUOŠALŲ DĖŽĘ.

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas