Auksinis ruduo – auksiniai aksesuarai? | Aš ir Karikartel

Auksinis ruduo – auksiniai aksesuarai? Aš sakau taip, o Tu?
Atėjus rudeniui taip norisi rudų, šiltų atspalvių! Nors dažniausiai mano spintoje dominuoja klasikinės juoda / balta spalvos, rudenį renkuosi šviesesnius ir šiltesnius tonus, o aukso spalvos papuošalai atsiskleidžia visu gražumu.

Šią itin saulėtą rudenio dieną įamžinau Gretos derinį, dalinuosi ir su jumis!

 

Greta pasirinko dvi Axelle apyrankes.  Viena pagaminta iš natūralių ir puošta didele aukso spalvos kriaukle, o kita iš medium dydžio aukso spalvos kriauklių. Noriu priminti, kad visos Axelle apyrankės gaminamos iš žalvario, tačiau yra paauksuotos arba pasidabruotos. Tai pat naudojame tik natūralias, iš Graikijos atkeliavusias, nedažytas kriaukles.

 

Daugiau Axelle papuošalų

 

 

Visi mūsų kaklo pakabukai tinkami sluoksniuoti – todėl šiam deriniui buvo pasirinktas minimalistinis pusmėnulio pakabukas ir ilgas, didesnis Greek coin, kuris puikiai tinka prie masyvių megztinių, nes jo tikrai nepaslėpsi!

 

Mini pokokalbis ir 3 klausimai Gretai!

  1. Trys tavo stiliaus dalykai, be kurių neįsivaizduoji rudens?

    1. Oversize megztinis 2. Kerzinio stiliaus auliniai 3. Šalikas

  2. Mėgstamiausias papuošalas?

    Laikrodis ir minimalistinė apyrankė.

  3. Filmas / serialas susijes su stilium / mada kurį rekomenduoji?

    The Bold Type. 

 

Ačiū Gretai! Tai buvo mūsų pirmas “Aš ir Karikartel – Jūs įkvepiate mus” įrašas.  Jei ir jūs negalite atsidžiaugti nauju (arba senu) Karikartel papuošalu – susisiekite ir papildysime šią šią skiltį jūsų nuotraukomis ir mini interviu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop