fbpx

Meilė gyvena atvirose širdyse. Ilgose žinutėse, kai pasiilgstam. Dėmesingume. Balso tembre ir mažose detalėse. Vidinėje ramybėje. Saugume. Tinkamame laike.

Meilė gyvena ten, kur Tu nori būti.

Šiemet, kitaip nei iki šiol, ypatingai stipriai galvoju apie Meilės sampratą, formas ir ką apskritai ji man reiškia.

Mylimi žmonės, vietos, darbai, pomėgiai… Verčia susimąstyti, kiek daug skirtingų Meilės rūšių aš jaučiu.

Meilė Sau. Šiuo periodu daug diskutavau apie skirtingas Meilės sau formas. Asmeniškai aš ją randu savęs įsiklausyme ir supratime ko tuo metu noriu ir ko man tame periode trūksta. Kartais tiesiog reikia laiko sau – pasivaikščiojimo, kokybiško maisto, geros kavos puodelio ar kobido masažo. Tai lyg extra žingsnis dėl savęs, kai palieku savo pareigas kažkur toli ir pati sau būnu tiesiog Aiste. (Prisipažinsiu, kartais išsvajota pora batų irgi tampa Meilės sau išraiška).


Meilė darbui. Kartais man svaigsta galva kaip aš myliu savo darbą, kaip aš džiaugiuosi kai kažkas pavyksta taip, kaip norėjau. Kai Jums patinka. Kai sugalvoju ir “pataikau”. Žinoma, ši Meilė (kaip ir kai kurios kitos) turi Love / Hate santykį. Ypatingai tais periodais, kai visko šiek tiek per daug. Kai nepavyksta, kai kažkas ne taip. Tuomet, kaip tikruose santykiuose, stengiuosi nurimti ir viską spręsti ne emocijomis, o racionaliais sprendimais.


Meilė partneriui. Niekaip kitaip negalėčiau (ir nenorėčiau!) pavadinti savo vyro. Ši Meilė užgimė jau seniai – prieš 10 metų, bet ji įgauna vis kitokius pavidalus. Dažniausiai – supratimu ko kiekvienas iš mūsų nori. Esame kartu darbe, buityje ir tėvystėje. Nesu romantikė, bet visur, jį, kaip partnerį, įvertinu vis stipriau. Turbūt mažytis palinkėjimas ir būtų, kad (jei dar neradote) rastumėte tokį žmogų, su kuriuo būtų lengva / nebaisu / ramu ir buityje, ir santykiuose.


Motiniška Meilė. Šią dalį turbūt geriausiai supras tos, kurios jau yra tapusios mamomis. Kai žino, ką reiškia rytai kartu, atsisveikinimai ar vaiko ašaros. Su Ajaus gimimu, supratau kokia švelni galiu būti ir kiek Meilės manyje gyvena. Ir nors nusibrėžiu ribas, kad per mamos vaidmenį nepamesčiau kitų savo sričių, bet laikas su Ajum yra pripildytas pačios nuoširdžiausios Meilės.


O kokias Meilės formas įžvelgi savyje? Jei jausi, kad nori pasidalinti – būtinai man parašyk žinutę. Man labai malonu, kai Jūs pasidalinate su manimi savo idėjomis ir įžvalgomis. Tada jaučiu, kad ir Jums kažkur giliai suskambo mano žodžiai.

Naujoji kolekcija buvo inspiruota Valentino dienos, bet… Pritaikyta kasdienai. Kaip maži simboliai, kasdien primenantys apie tai, kas svarbu. Dovanotas kito, ar tiesiog pasidovanotas sau nuo pačios savęs.


Iš viso 3 aukso spalvos papuošalai – auskarai ir dviejų tipų grandinėlės su pakabuku. Visas trio – puikiai derantis tarpusavyje, todėl gali tapti kasdieniais aksesuarais. Taip pat, jie (kaip ir Alexia kolekcija) pagaminti iš nerūdijančio plieno ir dengti 1,5 mikrono, kuris leidžia aukso spalvai išlaikyti savo blizgesį ir spalvą net iki 5 metų! Tad net ir nešiojant kasdien, džiugins savo kokybe.


Taip pat, viena iš grandinėlių su pakabuku bus pritaikyta graviravimams, nes jaučiame, jog šių prašymų vis daugėja. Personalizuoti papuošalai – kur kas vertingesni savo emocine verte, tad mielai išgraviruosime Jums pasirinktą tekstą.

NAUJĄ KOLEKCIJĄ APŽIŪRĖKITE ČIA.

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas