Viskas apie “AXELLÈ” | Vasaros naujienos

” Medinių lentų kelias.
Vedantis jūros kranto pusėn.
Ir mūsų basos pėdos einančios link jo.
Krante – įvairaspalvės kriauklės, tyliai šnabždančios komplimentus Tau ir vasarai.
Negalim sulaukti. 
O kol jos lauksi – gėrėkis manimi.”

 

Axellè nori priminti apie auksines kopas ir saulėlydžius. Šiltus vakarus, jūros ošimą ir pilnas taures juoko. Vasarą – besitęsiančia visus metus.

Toks buvo mūsų noras! 2018-ųjų vasaros gale gimė naujas ženklas, po kuriuo pradėjome gaminti šiuos vasaros įkvėptus papuošalus. Norėjome visai kitos “nuotaikos” nei Karikartel, norėjome daugiau romantikos, moteriško subtilumo, švelnumo… Todėl ir nusprendėme atskirti į du, atskirus ženklus.

Axelle mintis padeda išreikšti Ligita Malinauskaitė, jos nuostabūs tekstai kartais puošia mūsų įrašus facebook ar instagram.

Vardas tai pat gimė iš intuicijos, jautėme, kad taip, tai Ji, tokia, kokią ją įsivaizdavome.

Kviečiame susipažinti!

 

Naujiena.

Kriauklių papuošalai mūsų širdis užkariavę jau antrą sezoną, todėl pasitinkant naują vasaros sezoną, paruošėme jums natūralių kriauklių kojos papuošalus.

Siūlome įvairių spalvų virveles: juodą, kreminę, pilką, violetinę, raudoną…

Natūralios kriauklės nebijo nieko ir tiesiog dievina vandenį! Todėl drąsiai maudykitės ir papuošalo galite nenusiimti, kad ir visą vasarą.

 

 

Nors mūsų puslapyje nėra pasirinkimo kojos papuošalą įsigyti su aukso / sidabro detalėmis, tačiau tai galite padaryti el. paštu info(eta)karikartel.com.

 

 

 

 

Axelle šeimą sudaro ne tik apyrankės, tačiau ir kaklo papošalai – chokeriai, auskarai ar minimalistiniai pakabukai ant kaklo.

Visi papuošalai pagaminti iš natūralių arba paaksuotų / pasidabruotų (24k) žalvario kriauklių.

 

 

 

Visą kolekciją apžiūrėkite žemiau

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop