Tòu – Velòu “one in a million” kolekcija – kur klasika maišosi su moderniu minimalizmu.

Perlai – amžina klasika, neišeinanti iš mados, o jais pasipuošus moteris jaučiasi elegantiška, tvirta ir tokia vienintelė.
Tòu – velòu pirmą kartą dienos šviesą išvydo 2017 metų rudenį.
Įdėjus tiek daug meilės į šią kolekciją, viskas rodos atsipirko su kaupu.  Jūs ją tai pat įvertinote ir pamilote, o tai man buvo didžiausias džiaugsmas.
Taigi šį rudenį, po dviejų metų, Karikartel “Tou Velou” grįžta su nauja kolekcija ‘One in a million”.
Pakeitėme viską, tik esmė liko tokia pati – perlai ir sidabras.

  • Nauja grandinėlė – smulki, lanksti, klasikinio stiliaus.
  • Siūlome sidabrą 925, bei paaukuoto sidabrą kiekvienam skoniui.
  • 2 skirtingi ilgiai 43cm (+3cm) ir 53cm (+3cm).

Perlai… Šie gėlavandeniai keshi perlai yra tiesiog nežemiško grožio. Savo visiškai unikalia, netaisyklinga forma, keistu ir magišku žvilgesiu ir spalvomis jie užkariavo mano širdį, tikiuosi jums patiks lygiai tai pat!

Sunku nuotraukomis perteikti jų unikalumą, tad galiu pažadėti, kad gyvai jie atrodys dar įspūdingiau. 

Kuriant kiekvieną kolekciją nuolatos galvoju apie jos unikalumą, kokia ji bus, kuo ji išskirtinė, kaip ją pateikti ir perteikti, nes man tai labai svarbu.

Perlai visuomet asocijavosi su moteriškumu, o jis gyvena kiekvienoje iš mūsų, tik tas moteriškumas yra visoks – įvairus ir išskirtinis, todėl ir pasirinkau šiuos perlus.
Baltų atspalvių keshi perlai šioje kolekcijoje kitokie – gražių,  keistų ir neįprastų formų, įvairaus blizgesio ir norėjau būtinai juos išskirti, nes jų grožis atsiskleidžia, kai jie būna po vieną.

Realizuojant savo idėjas visuomet pasikliauju savo intuicija, kad ir kaip keistai skambėtų, įkvėpimo ieškau kasdieninėje rutinoje, nes papuošalu noriu džiaugtis ir jis turi būti nešiojamas diena iš dienos, nenoriu laukti ypatingos progos, kad galėčiau pasipuošti, sutinkate?

Kartais žodžiais (ir ypač man) labai sunku perteikti norimą įdėją ir jausmą, tad palieku visa tai įvertinti jums.

Pasipuoškite svarbiausiu akcentu – pasitikėjimu savimi ir nebijokime būti tokios, kokios esame, nes Tu ir Aš, esame tokios vienintelės!

Kolekcija

Aistė

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop