Stilingas Madonna įvaizdis kasdienai – su įkvėpimu ir nuorodomis

Šiandien įkvėpta Madonna 80′ įvaizdžio iš muzikinio klipo “Papa Don’t Preach” atkūriau šį itin paprastą, bet genialų įvaizdį, kuris puikiai tiks kasdienai ir su juo atrodysite stilingai!

Tikiu, kad dauguma turėsite tokius ar panašius rūbus savo spintoje ir nesunkiai pritaikysite kitos dienos įvaizdyje.

Jei visgi kažko neturėsite, pasidalinsiu savo rekomendacijomis, su nuorodomis!

Taigi man patikęs įvaizdis yra būtent šis, kurį sudaro visiškai baziniai rūbai, kaip “mamos” džinsai, dryžuota palaidinė, odinis švarkas, odinės balerinos.

Tik noriu atkreipti dėmesį į batus ir baltas kojines, šis duo šiuo metu itin aktualus, bet man sunkiai pritaikomas, kažkaip nesijaučiu gerai🙈 O kaip jums?


Aš atkūriau įvaizdį taip, tik batus pakeičiau mylimais converse, kadangi šiuo metu esu vis dar su kojos įtvaru.

Spauskite ant nuotraukų, sukėliaus nuorodas į šiuos rūbus!

Dryžuotų marškinėlių turiu ir šviesesnę versiją, labai puikus modelis – rekomenduoju. Beje, kaklo iškirpimas – lygiai toks pat, kaip pas Madonna!

Šis kelnių modelis – labai patogus. Turiu pilkus,bet jie tokie smagūs, kad mielai įsigyčiau visų spalvų! Tiesus kirpimas, džinsas tamposi.

Derinant auksinius papuošalus dažniausiai norisi ir tos pačios spalvos diržo, bet tikrai nebūtina! Aš pati nemėgstu blizgaus aukso ant kitų aksesuarų, kaip rankinės, diržai, todėl dažniausiai renkuosi, kad jie būtų matiniai arba sendinto aukso. Pas mane būtent toks diržas ir yra, bet šiuo metu lengviausiai prieinamose el. parduotuvėse tokio neradau.

Įkeliu kelis, kurie patiko!

Papildžiau šį derinį ir papuošalais! Vintage stiliaus stambi, ilgesnė grandinė, hoops auskarai, masyvus dvigubas žiedas ir žinoma laikrodis.

Taip deriniui suteikiau daugiau puošnumo ir išskirtinumo.

Jei mėgstate labiau minimalizmą, siūlau rinktis tik auskarus arba tik kaklo papuošalą.

O dabar paklausom ir dainos!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas