fbpx

Filmai, serialai… Mano rekomendacijos rudeniui ir ypač artėjant helovinui

Ruduo – nepaprastai geras laikas daugiau laiko praleisti jaukiai įsitaisius prie geros knygos ar filmo / serialo, su puodeliu kakavos.

Spalis man magiškas mėnuo, ypač jei jis saulėtas. Tokiai nuotaikai, atrinkau savo kelias rekomendacijas, kurios puikiai tiks šiam spooky laikotarpiui.


Serialai


1. Outlander. Jei yra nemačiusių – labai rekomenduoju. Romantika, meilė ir nuotykiai, viskas ko reikia ilgėjantiems rudenio vakarams. Šis serialas yra vienas mano mėgstamiausių, praturtintas istorijos prieskoniais, o ir sezonų…daug.


2. Dark. Šis yra kažkoks kosmosas.  Kam patinka šiek tiek fantastikos, keliavimas laiku ir aplamai tobulai išdirbtas scenarijus, kiekviena beprotiška mintis išvesta, na wow! Labai rekomenduoju žiūrėti orginalo kalba, t.y. vokiškai, nes pridės labai daug teigiamo vibe. 

3. The Haunting of Bly Manor. Siaubo megėjams. Tai yra netiesioginys tęsinys serialo The Haunting Hill House. Man patiko abi dalys, bet antroji, kurią paminėjau pirma, man patiko labiau.

4. A DISCOVERY OF WITCHES. Mačiau gan senai, bet prisimenu, kad labai įtraukė! Puikūs aktoriai ir kaip viskas nufilmuota…Kažkas tokio, kas tikrai verčia pasinerti į raganų pasaulį. Tai pat tobulas metas jį pradėti!

Filmas

1. Kruela. Netikėtai įsijungus mėgavausi kiekviena minute. Tikrai nesitikėjau tokio įdomaus ir įtraukiančio siužeto, su tokiais netikėtais siužeto vingiais,labai gražiais kostiumais ir puikiais aktoriais,kurie atliko puikų vaidmenį.

Animacinis filmukas

COCO. Aš negaliu patikėti, bet šį filmuką pirmą kartą pamačiau visai nesenai ir tikrai galvojau “kur aš buvau anksčiau??”. Kas nematėte, tikrai nuoširdžiai rekomenduoju, jis vienas gražiausių mano matytų filmukų ir savo nuotaika negali labiau tikti bet kuriam kitam laikui.

Ar matei šiuos filmus / serials? Pasidalink ir savo rekomendacijom!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas