fbpx

Kokios papuošalų naujienos laukia 2022-aisiais? – Papuošalų tendencijos

Pamažu įsibėgėjant metams, pats laikas apžvelgti kokiais papuošalais puošimės šiais metais – kokios tendencijos išlieka, o ką būtų pravartu įsigyti, papildant jau esamą kolekciją. 

Karikartel studijoje jau dėliojame būsimas kolekcijas, jos pamažu įgauna pavidalus. 

Būtent todėl, šis įrašas apie tai, kokios papuošalų tendencijos  ir “taisyklės” vyraus ateinančiose kolekcijose. Nors galime drąsiai teigti, kad iš esmės taisyklių tiesiog nėra – visada pabrėžiame, kad renkantis papuošalus svarbu kaip jautiesi / nori jaustis Tu – pasitikinti savimi / elegantiška / rami / išskirtinė. 

Rinkis Tau!

Laužomos tradicijos
Pamenat laikus, kai derinti skirtingų spalvų papuošalus buvo nerekomenduojama? Turėjome aiškiai pasiskirstyti – aukso ar sidabro spalvos papuošalus dėvime? Šią nerašytą taisyklę drąsiai laužome ir maišom, maišom, maišom! Akį trauks ir puikiai atrodys skirtingų spalvų žiedai, dar geriau, jei jie kontrastuos ir skirtingu masyvumu. Stambios grandinėlės – viena aukso, kita sidabro spalvos? Pirmyn! Mes jau labai stipriai jaučiam, kad ribos išnyksta.

Iki, storiems megztiniams, labas sluoksniavimui!
Šaltuoju sezonu, kai norisi tik šiltų, storų megztinių – atsisakydavome masyvaus papuošalų sluoksniavimo dėl vienos aiškios priežasties – nepatogu. Papuošalai įsivelia į megztinius, ištraukia siūlus… STOP. Keičiantis garderobui ir jam “lengvėjant” vėl grįžtam prie sluoksniavimo. Net ir pačių masyviausių grandinių! 
VIsgi, jei kaklo papuošalai masyvūs – auksarų ir žiedų pasirinkimuose išlaikykime lengvumą. Taip atsiras tvarka ir sofistikuotas įvaizdis!
papuosalu tendencijos
Baziniai papuošalai
Taisyklingi, lyg iš mamos / močiutės paveldėti perlai, taisyklingi hoops tipo auskarai, žiedai su spalvota akute, smulkūs papuošalai ir stambios grandinės – visada išliks trend’e, nes jie – nemirštanti klasika – deranti visada ir prie visko. Pažadu, tikrai prie visko! Ne veltui taip pamėgote mūsų bazinių papuošalų dežes (auksinės jau išparduotos, bet tuime dar keletą sidabrinių ir jau ruošiame naujas), kuriose slepiasi viskas ko galėtų prireikti kasdien. Ateinančiose kolekcijose taip pat rasite naujų, būsimų favoritų!

Su vasara – grįš ryškiausios spalvos
Žvelgdami į praėjusius Karikartel metus, negalime pamiršti kaip Jums patiko ryški ir itin spalvinga vasaros kolekcija! Nuosprendis – spalvos niekur nedings, tad jų bus ir naujose kolekcijose! (Jau varvinam seilę galvojant apie baltus marškinėlius ir spalvotus vėrinius! Pasiilgom!). 

Taip pat, aktualiu taps minimalistinių papuošalų sluoksniavimas (ypatingai auskarų), tačiau labai intensyvus ir spalvotas! Turinčios bent keletą skylučių ausyse – laukia žaismingas ir ryškus skirtingų tipų auskarų sluoksniavimas, o neturinčioms… Na, puikiausias metas pagalvoti apie tokią galimybę!

Dėmesys, meilė sau ir artimiesiems
Negaliu to vadinti tendencija, bet pastebiu, kad grįžta ir suasmeninti, bei sentimentalūs dizainai. Kitą savaitę kalbėsiu apie mūsų vasario mėnesio / Valentino dienos kolekciją, ji – būtent tokia.

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas