fbpx

Ma-ma: du skiemenys – visas pasaulis | Dovanų idėjos mamai

Mama – tikiu, kad pritarsit – stebuklingas žodis. Dažnai net ir pirmasis.
Kai buvome mažesni – mokėmės eilėraščius, piešdavome piešinius. O dabar…


 Lepinam kelionėmis į SPA, dovanojame dovanas ir gėles, kepame pyragus ir visaip kaip bandome jai parodyti kokia Ji svarbi. 

Ne veltui šių metų motinos dienos šūkiu tapo “du skiemenys – visas pasaulis”.
Tie, kurie Karikartel seka ilgiau, veikiausiai žino kaip atsakingai aš ruošiuosi motinos dienai. Pradedant kurti šių metų viziją, nemaniau, kad taip ilgai ieškosiu TO VIENINTELIO papuošalo, kurį norėsiu dedikuoti būtent mamoms. 

Todėl, kitaip nei praėjusiais metais, kai rinkomės medalionus – šiemet mamas puošime aukso, rosegold ir sidabro spalvos, apvalaus dizaino, aptakių formų, visur derančiu kaklo papuošalu. Pamatę jį, iškart žinojome, kad savo nepretenzinga forma – pradžiugins visas mamas. 

Mamos dienos papuošalą galėsite įsigyti – paspaudę čia.
Jo viduje – gali būti Jūsų pasirinktas, suasmenintas graviravimas. 

Lyg Meilės žinutė, kurią ji visada nešiosis šalia. Būtent todėl, taip anksti ir pasitinkame mamos dienos kampaniją, kad spėtume jas visas išgraviruoti ir paruošti įsimintinesnes, užkoduotas dovanas. 

Lygiai dėl tos pačios priežasties – kad dovana atrodytų dar labiau personalizuota, sukūrėme specialias etiketes, todėl visos mamos dienos progai skirtos dovanos atrodys taip:
Svarbiausia, kad ši dovana būtų ilgaamžė – tuo atsakingai pasirūpinom. Iš patirties žinom, kad Jūsų mamos šias dovanas nešioja bene kasdien, tad papuošalas privalo išlikti toks pats blizgus ir prabangus, lyg tą dieną, kai jį gavo. 
O apart gražaus papuošalo bei dailaus įpakavimo, nepamirškite jai pasakyti, kad mylit ir branginat.
Net jei kartais pykstatės ar nesuprantat viena kitos. Mamos – irgi tik žmonės. Nors ne… Jos tikrai mums iš dangaus atsiųsti angelai.

Naują kolekciją apžiūrėkite čia.

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas