fbpx

Karikartel pasakoja: Vertybės. Kokia mano 2022m vizija?

Prabėgus darbingiausiam metų periodui, šiek tiek keista nurimti, dirbti tiek valandų – kiek priklauso, planuoti naujus tikslus… Visgi, prasidedant metams labai sveika prisėsti ir gerai pagalvoti ką ne tik man, bet ir Karikartel reiškė šie metai – ar jis labai pasikeitė, kas naujo įvyko, kaip aš ir mano komanda matome jį ateityje, link ko einame ir t.t.t.t.t.t.

Karikartel yra taip įaugęs į mane, jog kartais man sunku jį suprasti kaip verslą, o ne kaip dalį manęs. Pradėjus kurti Karikartel – man tiesiog norėjosi kurti papuošalus, tačiau po 7 metų tai tapo kur kas daugiau nei tai.

Tad apie ką 2022-iais man yra Karikartel?

Kūrybą
Niekada nenorėjau kurti paviršutiniškai, todėl kiekvieną kartą kurdama papuošalus galvoju ar juos nešiočiau pati, kur ir kaip juos derinčiau, todėl kurti papuošalų derinius Jums man labai lengva! Karikartel man yra pasitikėjimas savimi, dėmesys ir net meilė Sau. Kiekviena kolekcija turi savo braižą, savo misiją ir idėją – taip aš išreiškiu save, “treniruoju” savo kūrybiškumą ir augu kaip kūrėja. Man tai labai svarbu.

Kokybę

Kaskart kurdama ir pristatydama naują kolekciją galvoju apie papuošalų medžiagiškumą ir ilgaamžiškumą. Todėl ieškau naujų metalų derinių, technologijų kurie padėtų papuošalui neprarasti puikios išvaizdos ir spalvos net penkmečiais. Man svarbu, kad Karikartel papuošalai nebūtų trumpalaikiai, tik laikini palydovai – noriu, kad juos savo papuošalų dėžutėse turėtumėte ilgai. O jais pasipuošus – kaskart apsidžiaugtumėte, jog atrodo kaip naujas!

Grožio įkvėpimus

Man taip norisi tikėti, kad kasdienis žiedų / kaklo papuošalų išsirinkimas yra dalis Tavo ritualo,kai vėl juose atrandi grožį ir jį nešiojies drauge. Ir jei bent kartą per dieną Tavo akis užkliūva už nešiojamų papuošalų – čia Tavo Karikartel momentas – svarbiausia mano ir komandos misija.

Drąsesnį požiūrį

Žvelgiant į šiandieninį gatvės stilių ir stilistų srities išpopuliarėjimą bei paklausą – galiu tik daryti išvadą, jog paliekam savo komforto zonas ir norim drąsesnių sprendimų. Kad ir kaip dievinu kokybiškų baltų marškinių ir mėlynų džinsų ansamblį, užbaigiant jį smėlio spalvos lietpalčiu ir baziniais papuošalais, bet… Karikartel yra ir apie drąsą išsiskirti – spalvomis, masyvumu ar papuošalų sluoksniavimu. Drabužiai nurodo kur aš einu ir ką veiksiu, o papuošalai – pasakoja apie mano nuotaiką.

Taip kasmet, vis stipriau ryškėja Karikartel bruožai ir palyginus kaip jis atrodo ir kuo jis yra dabar su tuo, kuo buvo pačioje pradžioje – sakyčiau, kad Karikartel stipriai eina brandos link – atsiranda vis daugiau sąmoningumo, daugiau tvarumo, kokybės siekio. Pati matau, jog Karikartel iš mažo brand’o  išaugo į tikrą, vertingą, stabilų verslą. Ir dėl to – aš negalėčiau būti laimingesnė!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas