Populiariausios dovanų įdėjos valentino dienai

POPULIARIAUSIA DOVANA VALENTINO DIENAI – PAPUOŠALAS. IR KAIP MOTERIS GALIU PASAKYTI, KAD TAI VIENA GERIAUSIŲ DOVANŲ IR SU MANIMI TIKRIAUSIAI SUTIKS DAUGUMA!

PARUOŠIAU JUMS TRUMPĄ DOVANŲ GIDĄ, KAS ŠIUO METU POPULIARIAUSIA TARP MŪSŲ KLIENTŲ, KĄ TURIME NAUJO IR KOKIĄ VALENTINO DIENOS KOLEKCIJĄ PARUOŠĖME ŠIAIS METAIS.


ŠIAIS METAIS PARUOŠĖME MINIMALISTINĘ KOLEKCIJĄ, KURIOS PAGRINDINĮ VAIDMENĮ UŽIMA PERLAS IR ŠIRDELĖ SU CIRKONIU. KADANGI JAU DAUGIAU NEI METUS LABAI SĖKMINGAI SLUOKSNIUOJAME PAPUOŠALUS, ŠĮ PAKABUKĄ SUKŪRĖME KAIP 2-1AME, T.Y. VIENAS PAKABUKAS, SUJUNGTAS TAIP, KAD ATRODYTŲ KAIP DU.

PRIE PAKABUKO YRA IR DERANTYS AUSKARAI.

Daugiau?


Kaklo papuošalai tai pat puiki dovana!


Jūsų patogumui tai pat turime nemažai populiarių derinių iš 2 ar 3 kaklo papuošalų. Vieni aktualiausių papuošalų šiais metais – stambios grandinės.

Visuomet pataikysite, jei išrinksite greek coin (labai universalus moentos formos papuošalas, kuris derės prie visko) arba mūsų Tou Velou kolekcijos perlą.

Nepamirškite ir perlų vėrinių, jų turime įvairiausių ilgių, masyvumų, stiliaus – jie tai pat itin aktualūs!


Įpakavimas tai pat labai svarbus dalykas.

Prie visų mūsų papuošalų galite pasirinkti nemokamus įpakavimus – mūsų dežutes su logotipu. Tai pat turime naujieną – prabangias, didesnes, kieto popieriaus dežutes. Jas galite įsigyti už papildomą mokestį.


Karikartel naujienos

2 Replies on Populiariausios dovanų įdėjos valentino dienai

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas