Karikartel pasakoja: Aistės laiškas

Labas!

Su Tavim kasdien sveikinuosi Instagram stories, tačiau kuo toliau, tuo stipriau jaučiau, kad man norisi daugiau. Taip gimė ši idėja kurti “Karikartel pasakoja” seriją, kurioje dalinsiuosi savo mintimis apie verslą, meilę savo darbui, kūrybiškumą, motyvaciją, madą ir, žinoma, papuošalus. Šie įrašai pasirodys kiekvieną savaitę, todėl aš jau planuoju temas ir renku momentus, apie kuriuos galėčiau papasakoti! Tikiu, kad šie įrašai atliks savo pareigą ir įkvėps Tave imtis naujų iššūkių arba bant jau parodys tikrąją verslo kasdienybės pusę, kurioje sėkmė skaičiuojama ne tik pardavimais! Tad pirmąjame įraše – kaip ir priklauso – apie tai kaip prasidėjo Karikartel ir kokie buvo mano, jaunos studentės planai.

50 litų ir daug tikėjimo… 

Būtent tiek man “kainavo” Karikartel pradžia. Ar galėjau įsivaizduoti, kad po 7 metų aš jau būsiu pakeitusi 3 studijas ir dairysiuos dar didesnės? Vadovausiu 5 žmonių komandai ir turėsiu tikrą, pelną nešantį verslą? Ir taip, ir ne.

Pačioje pradžioje savo mini studiją turėjau namuose ir dirbau viena – visada buvau labai savarankiška, kūrybinga, versli ir turėjau savitą estetiką, todėl sekėsi neblogai, bet galiu atvirai pasakyti, jog TIKRAI buvo visko. Nežinojau ar neprarasiu motyvacijos ir prasmės šitame darbe, tačiau nusprendžiau, kad noriu siekti savo svajonių ir tikslų, dirbti sau ir kurti papuošalus tol, kol man tai patiks. Stebėtina tai, jog net ir dabar galiu pasakyti, kad visi procesai – nuo produktų fotografijos, e-parduotuvės kuravimo, bendravimo su klientais, kolekcijų kūrimo iki pakuočių maketavimo – man vis dar labai patinka!

Ar tai reiškia, kad aš nepavargstu? Tikrai ne. Ir turbūt kiekvienas kūrėjas-verslininkas man pritars, kad atrasti balansą – kur prasideda ir kur baigiasi darbas yra labai sunku. To pati mokausi iki pat šios dienos.

Esmė ir prasmė

Pradėjus kurti Karikartel, kaip ir kiekvienas šiuolaikinis žmogus, aš tiesiog norėjau įprasminti ir realizuoti save. Svarbiausia man buvo neužsisėdėti komforto zonoje ir pačiai sau išsikelti vis naujų iššūkių, plėsti ribas ir akiratį, lavinti akį tendencijoms ir augti kartu su savo auditorija. Dabar tai daryti lengva – Instagram’e / Pinterest’e / TikTok’e gali sekti žymiausius prekės ženklus, savo auditorijos paklausti “tas ar anas” ir iškart gauti atsakymą, diskutuoti ir kurti ryšį. Prieš 7 metus viskas atrodė tikrai kitaip ir kartais naujos kolekcijos paleidimas į gyvenimą priminė šaudymą užsimerkus, kai net neįsivaizduoji ar kam nors ji patiks taip pat kaip Tau. 

Ar viskas rožemis klota?

Žinoma, kad ne. Karikartel pradžia tikrai nebuvo lengva, o net ir dabar – “nulūžus” mūsų elektroninei parduotuvei, negavus išsvajotų akmenų ar tiesiog stingant įkvėpimo – aš priimu taip kaip natūralų darbo balansą. Ir nors pati sritis yra tokia estetiška ir gali pasirodyti net glamūrinė, tačiau darbas už jos yra tikrai sunkus. Ir dažnai net nematomas!

Ir pabaigai… Ką reiškia “Karikartel”?

Pripažinsiu, dažnas klausimas, bet… Tai tiesiog kažkada galvoje suskambėjęs pavadinimas, kuris nereiškė nieko, tačiau tai ką aš ir mano komanda sukūrėme iš Karikartel, man reiškia labai daug!

Karikartel nėra ir nebuvo tik gražus papuošalas, tai drąsa, energija, išskirtinumas, o kartais net ir Meilė sau!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas