Šio sezono mada: perlai! | Kaip juos priderinti prie kasdienės aprangos

Perlai. Perlai… Perlai! Jie šmėžuoja visur, sunku nepastebėti ir tikriausiai kasdien instagram ar pinterest pamatome bent kelis gražius derinius ant merginų ir vis galvojame – ar tai man?
Galiu drąsiai sakyti, kad tikrai taip. Džiaugiuosi, kad perlai tapo kasdienio stiliaus dalimi, nebūtina jais puoštis tik prie vakarinės mažos juodos suknelės. Devėkime juos prie basic maikutės, džinsų ir baltų kedų ar dr. martens kerzų – įspūdis garantuotas!

Karikartel labai mėgsta perlus, jau prieš kelis metus išleidome minimalistinę “Tou Velou” kolekciją, kur sidabras žaidžia su upiniais perlais, o šiais metais išleidome antrą kolekcijos papildymą su keshi perlais. Tai kolekcija kiekvienai užkietėjusiai minimalistei.


2019 vasarą, išleidome kolekciją pavadinimu “180° laipsnių”.  Pasirodė lengvi, vasariški papuošalai – apyrankės, kaklo pakabukai su baltais upiniais perlais.

Kolekcija buvo pripažinta šios vasaros nuotakų – būtent šios minimalistinės apyrankės papuošė ne vieną jaunąją, jai ypatingą dieną!

O šį rudenį sprogo masyvių upinių perlų mada – šis kaklo papuošalas tapo visišku “bestseller” kartu su paauksuotu “Greek coin” pakabuku

perlu kaklo papuosalas

Inidės Jasnauskaitės elegantiškas laisvalaikio derinys.

Atėjus rudeniui kolekciją papildėme naujais, masyviais kaklo papuošalais:

upiniu perlu kaklo papuosalai

Traukią akį? Taip. Sunku derinti? Ne.

Kaip ir minėjau, tokius papuošalus galima derinti net prie paprasčiausios aprangos. Tereikia laukti komplimentų, kuriuos tikrai pažadame!

kaklo papuosalas is upiniu perlu


Kolekcijoje yra ir smulkesnis upininių perlų papuošalas su sidabro ir aukso medalionu ir naujausias mūsų labai labai masyvus papuošalas su itin dideliais upiniais perlais.

Masyvus baltų upiniu perlu kaklo papuosalas

Nepamirškime, kad perlai ne tik mada, tai nesenstanti klasika, todėl jais puoštis visada bus malonu!

Jei vis dar galvoji apie perlus – mūsų asortimente galima rasti nuo smulkiausių iki stambiausių pasirinkimų ir tikriausiai įrodėme, kad juos derinti nėra taip sudėtinga, tad pasitikėkite savo skoniu ir pirmyn!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop