fbpx

Karikartel pasakoja: naujoji kolekcija tenerel

tenerel sidabro kolekcija

Šiandien noriu Jums papasakoti apie savo naująją meilę – “Tenerel” kolekciją. Apie ją rodos daug kalbėjau dar prieš jai pasirodant, tačiau dabar noriu papasakoti kur kas išsamiau apie kūrybinį procesą, pasiruošimą ir kitus svarbius procesus! Daugeliu jų dalinuosi socialinėse medijose, tačiau ne taip atvirai, kaip tai galiu daryti dabar! Taigi, kuo ypatinga (ir man brangi) Tenerel kolekcija?
Tendencijos ir asmeninis pajutimas

Kolekciją pradėjome planuoti dar lapkritį – gruodį, kuomet aplinkui nebuvo nei spalvų, nei tikro žinojimo kokia ji bus! Iš esmės, pradėjau ją įsivazduoti kaip savo vasaros auskarų dėžutę, tad po truputėlį pradėjau kurti konkrečias idėjas. Ką tuo metu užsirašiau? Štai: “sidabras, spalvos, sluoksniavimas, neapkrauti įvaizdžiai”. Kuriant naujas kolekcijas, ypatingai šiltąjam sezonui, labai stebiu pačią save – ką jaučiu, prie ko linkstu, kas man atrodo aktualu. Praėjusią vasarą norėjau intensyvaus masyvumo – tad dažnai sluoksniuodavau air-cuff’us, auskarus, kaklo papuošalus ir galiausiai žiedus. Visko turėjo būti daug. Šiemet jaučiau, kad noriu… Lengvumo! Pasąmoningai išsirinkau panašią idėją – sluoksniuoti, bet neapkrauti, puoštis subtiliai, tačiau nepametant žaismingumo.

Pasiruošimas ir testavimas

Smagioji dalis, kurią pastebi tik akyliausi – papuošalų testavimas. Esu labai atidi kokybei ir noriu Jums pristatyti tuos papuošalus, kurie yra išlaikę mano patikros egzaminą. Tad maudytis, miegoti, sportuoti ir net eiti į baseiną su papuošalais tampa normalia mano praktika! Išsirinkau begalę spalvų, stebėjau kaip jie dera prie mano būsimų derinių, kaip atlaiko netinkamas sąlygas. Iš testavimo proceso atskleisiu tik tiek, kad atmetėme tam tikras spalvas ir visus papuošalus su juodais cirkoniais, nors net neabejoju, kad jie būtų tapę vieni iš best-sellerių. Taip atsitiko, nes tiesiog tikėjau savo idėja – spalvota kolekcija, kurią lengva derinti. Tad kolekcijoje akcentus sudėjau – rožiniais, žaliais, oranžiniais, mėlynais turkio atspalviais ir žvaigždučių, mėnulio, akyčių bei kryžiuko akcentais. Labai džiaugiuosi bendru kolekcijos konceptu – ją pavyko sukurti tokią, kokios pati norėjau.

Svarbu paminėti, kad net kelios iš mūsų komandos, artėjant vasaros kolekcijai, prasivėrėme papildomas skylutes ausyse, kad… Galėtume sluoksniuoti intensyviau! Komandos dvasia haha!

Fotosesija

Ieškant modelio kolekcijos įvaizdinei fotosesijai turėjau viziją kaip ji turėtų atrodyti. Drąsi, išskirtinė, švelni ir tuo pat metu ‘edgy’, o svarbaiusia… labai labai mėgstanti auskarus! Tokią ją ir radau! Neapstėputėme kur – o gi TikTok’e! Pakviečiau ją į fotosesiją, o rezultatai pranoko mano lūkesčius!

Jūsų įvertinimai

Jau po pirmųjų kolekcijos paleidimo dienų, mačiau, kad pataikiau į dešimtuką ir kaip labai Jūs džiaugiatės naująja kolekciją. Ypatingai tuo, jog auskarus parduodame ne tik poromis, bet ir po vieną, tad pirkot / sluoksnaivot ir siuntėt mums nuotraukas bei komplimentus. Žinau, kad šie papuošalai išliks aktualūs visais sezonais, tad jei dar nematei naujausios Tenerel kolekcijos – kviečiu išsirinkti savo favoritus ir vasaros palydovus!

Palikti atsakymą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas