Mano įkvėpimas esate jūs! | Perlų kolekcija “Tòu Velòu” grįžo

Mano šeimos moterys labai myli perlus. Juk tai vienas iš amžinos klasikos elementų bet kurios moters stiliuje.
2017 metų rudenį Karikartel sukūrė kolekciją, kurią pavadinome “Tòu Velòu”. Pavadinimas švelnus, tačiau turintis charakterį  ir neatskleistų paslapčių…

Taip ir įsivaizdavau perlus – kadangi kiekvienas jų vienintelis toks pasaulyje, savo forma, mažais taškeliais ar linijomis susiformavusiomis prieš jam atsiduriant mano rankose ir kurie savo grožiu bei unikalumu  turi būti atskleisti.

Esu minimalizmo gerbėja ir mėgstu smulkius papuošalus, kuriuos galiu sluoksniuoti ir kurti savitus derinius taip atskleidžiant savo stilių.

Ši kolekcija man labai artima ir mylima, tikriausiai dėl to ir sulaukė tokio didelio jūsų įvertinimo.

Išpardavėme ją dar nespėjus baigtis žiemai…Ir sulaukėme begales jūsų žinučių su klausimais – ar bus papildymas?
Anų metų kolekcijos perlai buvo labai ypatingi, ilgai ieškojau tinkamų ir nenorėjau įsigyti tiesiog bet kurių… Dėl to naujų perlų paieška užtruko net pusę metų!

Tačiau geroji žinia ta – kad jie grįžo!

Šių metų perlai – šiltos, šampano spalvos – sukurs gražų kontrastą prie mūsų rudeniškos odos spalvos. Tai pat jūsų prašymu – kolekcija pasiekiama ir paauksuoto sidabro detalėmis, tad visos aukso spalvos gerbėjos – atėjo ir jūsų metas.

Ačiū mielosios už įkvėpimą kurti, kurį suteikiate ir tikiuosi, kad ši kolekcija puoš jūsų dailias kaklo linijas arba riešus.

 

Perlų kolekcija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Quick Shop